Rukavice technologie v Cyklo 69 – Specialized Concept Store

Rukavice technologie

Je jedno jestli se ženete ze svahu jako vítr nebo se dřete do kopce, naše rukavice v každém případě umožňují kolo držet pevně pod kontrolou. Od rukavic Specialized můžete očekávat 100% zpětnou vazbu, maximální citlivost, ale na druhou stranu také i pohodlí pro Vaše ruce. Tým Specialized strávil dlouhé roky v laboratořích BG FIT, kde probíhalo nesčetné testování a měření s cílem vyvinout rukavice, které budou přesně odpovídat Vašemu jízdnímu stylu a tím ho posunou na vyšší úroveň.

Lifeline Palm


Technicky řečeno, existuje řada prvků, které Vám pomáhají kontrolovat rychlou jízdu. Brzdy a řazení, tlumiče, GPS jednotka, Command Post, dokonce i BOA na Vašich botách.
Technologie LifeLine se zaměřuje na anatomické uspořádání Vaší dlaně, především tedy na "čáru života". Rukavice mají dlaň ušitu tak, aby švy korespondovaly se směrem této čáry, a tak co nejvíce usnadnily přirozené "ohyby" dlaně.

Outdry


Jízda na kole s vlhkými rukavicemi není zrovna pohodlná a bezpečná. Naše nové rukavice Defect H2O byly vyrobeny pro jízdu ve vlhkém počasí, technologie Outdry zaručuje kompletní vodotěsnost vnitřní vrstvy, jelikož jsou ale vnitřní vrstvy lepené, tak od této technologie neočekávejte podmínky jako v holínkách. Vaše ruce tak budou stále ve svěžím a suchém prostředí.

Wiretap


Ovládáme nejnovější technologie. Proto jsme vytvořili WireTap™, jedinečný prvek, díky kterému můžete ovládat svůj dotykový telefon a ostatní elektroniku, i když máte rukavice s dlouhými prsty. Díky technologii WireTap™ na konci prstů už nemusíte sundávat rukavice, vše jde bez námahy a ztráty času.

BG ergonomie


Tak jak je u Body Geometry technologie zvykem, tak i rukavice Specialized jsou vyvinuty tak, aby výstelky (rozložení a hustota) přesně odpovídali potřebám rukou. Nečekejte tedy již nepříjemné brnění a tupení po delší jízdě. Rukavice s technologií BG Vám dovolí soustředit se pouze na to, co je při jízdě důležité, tedy na ovládání kola.

Špičkové materiály


Prodyšné, pružné a komfortní. Pro naše rukavice používáme řadu špičkových materiálů, například AX Suede (používá se pro udržení rukou v suchu), měkký materiál Mircrowipe, Pittard kůži (74 rukavice), nebo lehký a pružný materiál 4-way. Každý materiál je důkladně testován, tak aby Vy jste byli spokojeni.
Sortiment našich rukavic naleznete zde.
Pro více informací o velikostech cyklistických rukavic klikněte zde.