Obuv Technologie v Cyklo 69 – Specialized Concept Store

Obuv technologieBody Geometry obuv a vložky jsou vyvinuty s Dr.Andy Pruittem. Jsou velmi důležitým článkem mezi jezdcem a kolem, který zvyšuje výkon a vytrvalost - jak bylo prokázáno vědeckým výzkumem.Obuv


Vestavěná 1.5 milimetrová podpora v přední části boty pomáhá vyrovnání kyčle/kolena/chodidla, aby umožnila lepší biomechanickou efektivitu a zlepšený silový výkon.
Vložky


Vložky jsou dostupné ve třech úrovních podpory podélné nožní klenby a zlepšují přenos síly a efektivity tím, že zabraňují zborcení chodidla při silové fázi.
Vložky


Metatarzální výstupek zvyšuje pohodlí a redukuje znecitlivění tím, že mírně zvedá a odděluje kosti v přední části chodidla a předchází tak zvýšenému tlaku na nervy a cévy.


DRUHY ZAPÍNÁNÍ

BOA


Zdokonalili jsme technologii Boa. Náš systém poskytuje nejlepší nastavení s vyváženým a postupným utažením bez vzniku lokálního tlaku, lze jej zároveň snadno ovládat i při jízdě. Systém Boa využívá pevné lanko místo tkaničky, které bez problému odolá i síle, jakou jsou schopni vyvinout profesionální cyklisté.Zapínání na tři pásky


Náš nejjednodušší a nejlehčí systém využívající tři pásky na suchý zip pro snadné a pohotové nastavení.Tkaničky


Tradiční tkaničky, které si na nic nehrajou a svojí váhou potěší každého cyklistu.