Kola Roval technologie v Cyklo 69 – Specialized Concept Store

Kola Roval technologie

Sady kol jsou asi nejvýraznější komponenty, které určují pocit z jízdy, takže dobrá sada je pro zlepšení celkového zážitku z jízdy naprosto zásadní. Naše sady kol Roval si kladou za cíl optimalizovat každý aspekt tohoto zážitku od odolnosti přes ovládání až po poddajnost a efektivitu. Každá sada kol Roval, ať z karbonu, nebo ze slitiny, je založena, jako ostatní produkty Specialized na filozofii přizpůsobení výrobku jeho použití.

Ruční testování


Kola jsou nejvíce namáhaným prvkem Vašeho kola. Přes sprinty, hornatý terén až po prudká klesání. Je tedy důležité znát svá kola na tolik, abyste věděli, co od nich můžete očekávat. To je důvod proč každé zapletené kolo ručně testujeme a prověřujeme jeho vlastnosti, tak aby se k Vám dostalo zapletené kolo té nejlepší kvality.
Tubeless ready


Zapletená kola jsou vybavena vnitřní drážkou, která pomáhá držet plášť na svém místě. Používání bezdušové varianty se podepisuje na redukci váhy, zrychlení rotace kola při akceleraci, a také na menší míře defektů. Navíc jsou naše pásky znovupoužitelné, tudíž práce je s nimi o mnoho snazší.Control SL 29


Pokud je potřeba dobývat hory, zvyšovat výkon, snižovat váhu, tak karbonový set zapletených kol je pro tuto výzvu ideální. Naše kola zaměřená na XC Control SL 29 jsou fenomenální prací našich inženýrů a karbonových specialistů. Zvětšili jsme šířku ráfku, zvýšili jsme odolnost proti průrazu a vylepšili jsme propojení s pneumatikou. Navíc díky středu DT Swiss jsou kola odolnější a lehčí. Ovladatelnost vašeho kola je pak pohádkou.Zpracování přechodu


Jedinečná technologie výroby karbonového kola umožňuje vyrobit spojitý přechod mezi vnitřní hranou ráfku a jeho středem, tudíž zde nevznikají žádné „háčky“, které by deformovaly patku pláště. Tímto procesem jsme schopni vyrábět pevné ráfky s maximální přilnavostí k plášti, a to vše za dostupnou cenu za karbonová zapletená kola.
Sortiment našich zapletených kol naleznete zde.