S-Works v Cyklo 69 – Specialized Concept Store

O řadě S-Works

Přistihnete se někdy, že do schodů závodíte s kolegy, aniž by o tom věděli? Pokud ano, tak jste v dobré společnosti. Pro S-Works není žádná investice příliš vysoká, žádný ideál příliš abstraktní a žádný design příliš extrémní. Jeden účetní nám kdysi řekl, že ve financování vývoje S-Works musíme trochu brzdit. Do kanceláře se vrátil s monoklem. Samozřejmě nemáme nic proti těm, kdo se snaží ušetřit. Vždyť někteří z nich patří k našim nejlepším zákazníkům. Ale bez ohledu na to, zda jste účetní, nebo vítěz několika etap Tour de France, produkty S-Works jsou tu, aby vylepšily váš výkon. Veškeré získávání dat, testování, závody, ladění, pilování a výroba prototypů a modelů má za výsledek produkt, do kterého vkládáme své nejlepší schopnosti. A vy jako jezdci sklízíte ovoce této dřiny. Naše odhodlání neslábne a někomu to může přijít jako posedlost. To pro nás ale není urážka. Protože to nejspíš zní z úst těch, které necháváme daleko za sebou.

MTB


Měli jsme to štěstí, že někteří naši testovací jezdci jako Christopher Sauser, Jaroslav Kulhavý nebo Aaron Gwin se prostě stali světovými nebo olympijskými šampióny. To nám pomáhá posouvat limity a každý gram výkonu jsme vyždímali do S-Works MTB rámů. které vyrábíme. Od XC, přes All-Mountain až ke sjezdu, velmi dbáme na každý technický detail, takže jediné, na co se můžete soustředit je to být rychlejší.
Road


Ať se snaží urvat slávu na Champs Elysees nebo ve sprintu v oblastním přeboru, můžete věřit, že každé S-Works silniční kolo bylo sestrojeno za tímto účelem. Když můžeme uspořit 10 gramů na sedlovce, raději si dáme za cíl uspořit těch gramů 15. Když můžeme zachránit 3 watty pouhým profilem hlavové trubky, zachráníme těch wattů 5. Snažíme se z těch kol získat absolutní maximum, protože ve finále na nich také závodíme.
Doplňky


Vypadat dobře a využívat výkon plynoucí z konstrukčních řešení? Vypadá to jako bláznovství. Doplňky řady S-Works profitují ze stejně intenzivní oddanosti výkonu stejně jako naše kola. Vytváří úžasný balíček zaměřený na to, aby z Vás udělali toho nejlépe možného jezdce. A samozřejmě nikomu nevadí, že kromě toho vše i super vypadá.

Performance Road - S-Worksová řada produktů nejen že skvěle vypadá, ale posouvá výkon na vyšší úroveň. Vy se můžete soustředit na to, abyste jeli rychleji. Když mluvíme o rychlosti, nová S-Works helma Evade Vám nabízí aerodynamickou výhodu na úrovni časovkářské helmy bez potřeby obětovat ventilaci nebo komfort. Pomocníkem pro udržení rychlosti na asfaltu jsou nové S-Works Turbo pláště vyrobené z naší směsi Gripton, která zajišťuje potřebnou rychlost a trakci týmu Omega Pharma - Quick Step. Jedná se o velmi přilnavý package elitního výrobku, který Vám pomůže posunout se na vyšší úroveň.

XC - Cross-Country je spjato s vlastnostmi nízká hmotnost a maximální efektivita. Vypadat "cool" a být rychlý, to vše je možné a my to můžeme slíbit. Tak si promněte oči a prohlédněte si naše nové S-Works XC boty. Jsou neskutečně pohodlné, skvěle padnou, výborně přenáší sílu a jsou vybaveny poslední generací upínacího systému BOA. Aktuální novinka: Přilepování duší a nářadí na Vaše ultra rychlá XC kola je minulostí. Souprava SWAT MTB Vám pomůže zbavit se tohoto zlozvyku a jezdit na kolech Epic a Stumpjumper aniž by na Vašich rámech zůstávaly nánosy lepidla a navíc kolo nevypadalo průběhu závodu jako dopravní prostředek ze Star Wars.Tento kit sestávající se z plastového boxu obsahující CO2 náplň, duši a montpáky společně s nářadím skrytým v rámu nebo v košíku Z-Cage a nářadí na opravu řetězu pod krytkou představce učiní Váš život na stezce výrazně jednodušším.