Specialized pro ženy

Specialized pro ženy

Bereme velice vážně vývoj a prodej produktů, které mají učinit cyklistky šťastné a spokojené bez ohledu na to, zda se jedná o profesionální závodnice, nadšené bikerky nebo začínající cyklistky. Rozdíly jsou mnohem větší než jen fyzické. Odlišné je i myšlení žen, které vnímají vlastní jízdu na kole jako něco výjimečného. Vědomí toho, že každá žena je jiná i z pohledu jejího vlastního vnímání cyklistiky, je tím, co nás odlišuje od konkurence. Neděláme pouze dámská kola, děláme kola pro Tebe.

Body Geometry FIT


Díky těsné spolupráci s odborníky z Boulder Center for Sports Medicine využíváme při návrhu kol a vybavení antropometrické testy a skutečně vědecký přístup. Zaměřujeme se na každý jednotlivý prvek, ať již to jsou tretry, doplňky, řídítka nebo sedla. Tento výzkum nám dává jistotu, že dokážeme nabídnout nejlepší možnou funkci a přizpůsobení každému jezdci bez ohledu na výšku jeho postavy nebo úroveň jeho dovedností.

Inovativní konstrukce


Náš cíl je prostý: najít inovativní způsoby a řešení, která pokryjí potřeby a problémy skutečných jezdců. Používáme technologii k hledání řešení, která zlepšují účinnost a požitek z jízdy. Díky zaměření na potřeby jezdce můžeme dostát slibu ideálního přizpůsobení pro každého jezdce.

Dámská kolekce


Dokážeme víc než jen vyrábět kola, na kterých mohou jezdit ženy. Díky snaze udržet si dostatečný nadhled se snažíme spojit různé prvky ve výsledný obraz ideálního spojení kola, jezdce a jeho výbavy. Když totiž navrhujeme jednotlivé části společně (doplňky, tretry, helmy a další), dokážeme zajistit, že bude vše pohromadě vypadat lépe.

Vědecky prověřeno


Ať již se jedná o sedlo navržené s ohledem na ženskou anatomii, specifickou charakteristiku odpružení, rámové sady nebo stélky bot, dámské produkty Specialized nabízí lepší přizpůsobení a prokazatelně vyšší efektivitu. Kombinace vyššího výkonu a vytříbeného stylu poskytuje cyklistkám sebedůvěru a sílu, po které touží.
Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.