silniční kolo Specialized S-Works Roubaix eTap 2018 carbon/rocket red/silver

Cena: 269 999 CZK
Dostupnost: Do týdne
Kód: 97317-0349
Velikost:
Říkáme to už roky – plynulost znamená rychlost. Ovšem s novým S-Works Roubaix s převody SRAM eTap jsme tuto filozofii povznesli do nových, fantastických výšek. Rám byl vyroben z našeho špičkového karbonu FACT 11r a je to ten nejlehčí rám, jaký jsme kdy vyrobili. Jeho tuhost se snad ani nedá změřit a ve srovnání s loňským modelem si užijete zcela novou, rychlejší a efektivnější geometrii. Díky kouzlům konstruktérů jsme však dokázali ponechat stejný fit, citlivost řízení a pozici, kterou jsme na rámech SL4 měli všichni tak rádi. Určitě si teď říkáte: „ A jak je s to odpružením vidlice?" Říkáme mu Future Shock a v podstatě se jedná o píst v hlavové trubce s 20mm zdvihem. Tuto technologii jsme vyvinuli ve spolupráci s McLaren Applied Technologies. Výsledkem této spolupráce je spousta neskutečných zlepšení výkonnosti, především v oblasti vertikální poddajnosti. Nebudeme Vám dávat lekci z fyziky. Zkrátka jsme zjistili, že když se budeme soustředit na vertikální poddajnost namísto práci vidlice, tak zvýšíme plynulost, rychlost a pohodlí. A ze všech kol, která jsme testovali naší metodou Rolling Efficiency Model, právě nový Roubaix výkonnostně předčí všechna kola na trhu. A nakonec jsme přidali špičkové komponenty, jako futuristické převody SRAM Etap s bezdrátovým řazením a naše zcela nová zapletená karbonová kola CLX 32.
  • Rám byl zkonstruován s vyžitím technologie Rider-First Engineered™, která zaručuje, že každá velikost rámu Vám poskytne stejnou citlivost řízení a plynulost jízdy, jakou od kola Roubaix očekáváte. Rám S-Works byl celý vyroben z našeho nejkvalitnějšího karbonu FACT 11r, což zaručuje dokonalou směs nízké hmotnosti a specifické tuhosti, zatímco zcela nové odpružení vidlice Future Shock Vám poskytne revoluční úroveň pohodlí a ovladatelnosti.
  • Vidlice S-Works Roubaix Disc je vyrobena z našeho špičkového karbonu FACT 11r, aby byla maximálně tuhá, pevná a hbitá. Pevná osa, kterou je osazena, výše uvedené vlastnosti ještě umocňuje.
  • 11ti rychlostní sada SRAM Red® eTap Vám poskytne ukázku budoucnosti řazení, a při tom fungují jako brzdící páky hydraulických kotoučových brzd SRAM Red. Volba řazení mezi přesmykačem a přehazovačkou je komunikována pomocí bezdrátové technologie, díky čemuž bylo dosaženo nové výkonnostní úrovně řazení a jezdec přitom získává nové, intuitivní možnosti řazení.
RÁM S-Works FACT 11r carbon, Endurance Geometry, Rider-First Engineered™, 12x142mm thru-axle, Future Shock suspension, 20mm of travel
ZADNÍ TLUMIČ-
VIDLICE Roubaix disc, FACT 11r carbon, 12x100mm thru-axle
HLAVOVÉ SLOŽENÍ-
PŘEDSTAVEC S-Works SL, alloy, titanium bolts, 6-degree rise
ŘÍDÍTKA S-Works Hover Carbon, 15mm rise, 125mm drop, 75mm reach
GRIPY/OMOTÁVKY S-Wrap Roubaix w/stickygel
BRZDA-
PŘEDNÍ BRZDA-
ZADNÍ BRZDA-
BRZDOVÉ PÁKY-
PŘESMYKAČ SRAM eTap, braze-on
PŘEHAZOVAČKA SRAM eTap, 11-speed
ŘAZENÍ SRAM eTap Hydro
KAZETA SRAM Red 22, 11-28t
ŘETĚZ SRAM Red 22, 11-speed
KLIKY SRAM Red 22
PŘEVODNÍKY 50/34T
STŘED SRAM BB30, 83mm
PEDÁLY-
RÁFKY-
PŘEDNÍ KOLO CLX 32 Disc, thru-axle, 2Bliss Ready
ZADNÍ KOLO CLX 32 Disc, thru-axle, 2Bliss Ready
PŘEDNÍ NÁBOJ Roval tubeless plugs, 25-piece bag x 2
ZADNÍ NÁBOJ 48mm alloy tubeless valve
VÝPLET-
PŘEDNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo 2Bliss Ready, 700x26mm, 180TPI, folding bead, BlackBelt Protection, Gripton
ZADNÍ PLÁŠŤ S-Works Turbo 2Bliss Ready, 700x26mm, 180TPI, folding bead, BlackBelt Protection, Gripton
DUŠE 700x20/28mm, 48mm Presta valve
SEDLO S-Works Phenom GT, carbon rails, 143mm
SEDLOVKA Specialized CG-R, FACT carbon, single bolt, 27.2mm
OBJÍMKA-
POZNÁMKY-
SWAT-
  • Cena: 269 999 CZK
  • Dostupnost: Do týdne
  • Kód: 97317-0349
  • Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.