silniční kolo Specialized Diverge E5 Elite 2021 satin blue/ice blue | Hlavní členění |Cyklo69.cz - Specialized Concept Store

silniční kolo Specialized Diverge E5 Elite 2021 satin blue/ice blue

Cena: 46 999 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 96220-4249
Velikost:
Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší, nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo, které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu, která je rychlá, plná síly, ale současně stabilní a sebevědomí inspirující, když se terén stává drsným. Díky zcela nové gravel geometrii a prostoru pro plášť, který je největší mezi konkurenty, představuje nový Diverge vše, co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici, štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol, takže můžeš snít o úplně nových jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl.
  • Náš hliníkový rám Premium E5 poskytuje tuhou, lehkou a odolnou platformu. Když se spojí s naší plně karbonovou vidlicí FACT, stane se Diverge Comp E5 lehkým, živým a všestranným kolem připraveným k útoku na jakýkoli povrch.
  • Původní gravel geometrii jsme vzali a hodili z okna. Nový Diverge má nejprogresivnější geometrii, jakou jsme kdy vytvořili pro závodní kolo, což dává jezdcům schopné a stabilní kolo v terénu, které se na silnici stále cítí pohotově a obratně. Zvětšili jsme reach rámu, hlavu jsme trochu položili a vidlici dali delší offset. To vše vytváří neuvěřitelnou sebedůvěru díky níž máte pocit, že jste do terénu zasazeni jak rostlina do země. Kratší představce udržují celkovou délku kokpitu stejnou a ovládání je velmi živé. Udrželi jsme střed na nízké úrovni, abychom zvýšili stabilitu, ale dost vysoko, abychom mohli použít kola o rozměru 650b, pokud je to tvůj šálek kávy.
  • Dali jsme kolu spoustu možností úchytů na nosiče, včetně mountu na vidlici a na horní trubce, abychom zajistili, že si s sebou můžeš vzít to, co potřebuješ, bez ohledu na to, jak daleko máš v plánu jet nebo jak dlouho plánuješ zůstat venku.
  • Nic neodemkne schopnost kola, jako je prostor pro široký plášť. Dali jsme novému kolu Diverge EVO neuvěřitelných 47 mm vůle ve vidlici s kolem 700c a 2,1 “s kolem 650b. Díky řetězové vzpěře na straně řetězu s pevným výstupkem z hliníku za převodníky jsme vytvořili vůli aniž by hrozilo padání řetězu nebo bychom museli prodloužit řetězové vzpěry.
RÁM Specialized Diverge E5 Premium Aluminum, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICE 8r FACT carbon, full carbon steerer, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
ZADNÍ TLUMIČ
KLIKY Shimano GRX RX600
PŘEVODNÍKY
STŘED Shimano threaded
ŘAZENÍ Shimano GRX RX400 hydraulic brake levers, 2x10 speed mechanical shifting
PŘESMYKAČ Shimano GRX RX400, braze-on
PŘEHAZOVAČKA Shimano GRX RX400, 10-speed
KAZETA Shimano CS-HG50-10, 10-Speed 11-36t
ŘETĚZ KMC X10, 10-speed w/ reusable Missing LinkTM
PEDÁLY
PŘEDNÍ BRZDA
ZADNÍ BRZDA
ŘÍDÍTKA Specialized Shallow Drop, 6061, 70x125mm, 31.8mm clamp
GRIPY
PŘEDSTAVEC Specialized, 3D-forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
SEDLO Body Geometry Bridge Saddle, steel rails
SEDLOVKA Alloy, 2-bolt Clamp, 12mm offset, 27.2mm, anti-corrosion hardware
OBJÍMKA
PŘEDNÍ PLÁŠŤ Specialized RoadSport, Flak Jacket protection, 700x35mm
ZADNÍ PLÁŠŤ Specialized RoadSport, Flak Jacket protection, 700x35mm
PŘEDNÍ NÁBOJ
ZADNÍ NÁBOJ
PŘEDNÍ KOLO Axis Elite Disc rim, 21mm inner width, tubeless ready, 24h, Specialized sealed bearing thru axle hubs, 6 bolt disc, J-bend 14G stainless steel spokes, brass nipples
ZADNÍ KOLO Axis Elite Disc rim, 21mm inner width, tubeless ready, 28h, Specialized sealed bearing thru axle hub, 6 bolt disc, steel freehub body, J-bend 14G stainless steel spokes, brass nipples
VÝPLET
RÁFKY
DUŠE
MOTOR
UI/REMOTE
BATERIE
NABÍJEČKA
WIRING HARNESS
PŘEDNÍ SVĚTLO
ZADNÍ SVĚTLO
BLATNÍKY
STOJÁNEK
ZVONEK
NOSIČ
*Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
  • Cena: 46 999 Kč
  • Dostupnost: Na dotaz
  • Kód: 96220-4249
  • Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.