silniční kolo Specialized Diverge Carbon 2021 gloss clay/umber | Modely 2021 |Cyklo69.cz - Specialized Concept Store

silniční kolo Specialized Diverge Carbon 2021 gloss clay/umber

Cena: 64 999 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 96220-7044
Velikost:
Ať už je tvým cílem utéct na štěrkové cesty, daleko od automobilů a davů, nebo spočinout v čele tvého oblíbeného gravel závodu, žádné kolo to neumožňuje lépe než nový Diverge. Je to prostě nejrychlejší, nejschopnější - a možná i nejzábavnější kolo, které jsme kdy vyrobili. Přináší jízdu, která je rychlá, plná síly, ale současně stabilní a sebevědomí inspirující, když se terén stává drsným. Od systému Future Shock 1.5 a zcela nové gravel geometrie až po prostor pro extrémně široké pláště představuje nový Diverge vše, co jsme se naučili za více než 40 let jízdy na silnici, štěrku a v lese. Diverge píše zcela novou kapitolu v kategorii gravel kol, takže můžeš snít o úplně nových jízdách. Je to nejlepší únikový vehikl.
  • S karbonovým rámem FACT 8r Diverge Base neuvěřitelně schopné a lehké závodní kolo. Díky němu zaznamenáš svůj KOM na vyhlášeném místním stoupání nebo pokoříš všechny vrcholy v okolí, lehký živý Diverge tě tam dostane rychleji.
  • Rychlost, kontrola a důvěra - Future Shock 1.5 je ideální technologie pro gravel jezdce. S 20mm axiální poddajnosti je Future Shock 1.5 progresivně vyladěn speciálně pro gravel jízdu. Díky tomu budeš mít sebevědomí a kontrolu, budeš moci udržet energii cestou dolů a neviset na brzdách ani na prašných cestách, ani v hustém sypkém štěrku, a při tom všem, tvoje ruce, paže i krk budou svěží.
  • Původní gravel geometrii jsme vzali a hodili z okna. Nový Diverge má nejprogresivnější geometrii, jakou jsme kdy vytvořili pro závodní kolo, což dává jezdcům schopné a stabilní kolo v terénu, které se na silnici stále cítí pohotově a obratně. Zvětšili jsme reach rámu, hlavu jsme trochu položili a vidlici dali delší offset. To vše vytváří neuvěřitelnou sebedůvěru díky níž máte pocit, že jste do terénu zasazeni jak rostlina do země. Kratší představce udržují celkovou délku kokpitu stejnou a ovládání je velmi živé. Udrželi jsme střed na nízké úrovni, abychom zvýšili stabilitu, ale dost vysoko, abychom mohli použít kola o rozměru 650b, pokud je to tvůj šálek kávy.
  • Dali jsme kolu spoustu možností úchytů na nosiče, včetně mountu na vidlici a na horní trubce, abychom zajistili, že si s sebou můžeš vzít to, co potřebuješ, bez ohledu na to, jak daleko máš v plánu jet nebo jak dlouho plánuješ zůstat venku.
  • Nic neodemkne schopnost kola, jako je prostor pro široký plášť. Dali jsme novému kolu Diverge neuvěřitelných 47 mm vůle ve vidlici s kolem 700c a 2,1 “s kolem 650b. Díky řetězové vzpěře na straně řetězu s pevným výstupkem z karbonu za převodníky jsme vytvořili vůli aniž by hrozilo padání řetězu nebo bychom museli prodloužit řetězové vzpěry.
RÁM Specialized Diverge FACT 8r carbon, Future Shock suspension, threaded BB, internal routing, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICE Future Shock 1.5 w/Smooth Boot, 8r FACT carbon, 12x100 mm thru-axle, flat-mount
ZADNÍ TLUMIČ
KLIKY SRAM Apex 1x GXP
PŘEVODNÍKY
STŘED Sram GXP
ŘAZENÍ
PŘESMYKAČ
PŘEHAZOVAČKA SRAM Apex 1, long cage, 11-speed
KAZETA Sunrace, 11-speed, alloy spider, 11-42t
ŘETĚZ KMC X11 Extra Lightweight, 11-speed
PEDÁLY
PŘEDNÍ BRZDA SRAM Apex, hydraulic disc
ZADNÍ BRZDA
ŘÍDÍTKA Specialized Adventure Gear Hover, 103mm drop x 70mm reach x 12o flare
OMOTÁVKA Roubaix S-Wrap
PŘEDSTAVEC Future Stem, Comp, w/Integrated computer mount
SEDLO Body Geometry Power Sport, hollow Cr-Mo rails
SEDLOVKA Carbon, single-bolt, 30.9mm
OBJÍMKA
PŘEDNÍ PLÁŠŤ Pathfinder Sport, 700x38mm
ZADNÍ PLÁŠŤ Pathfinder Sport, 700x38mm
PŘEDNÍ NÁBOJ
ZADNÍ NÁBOJ
PŘEDNÍ KOLO Axis Elite Disc rim, 21mm inner width, tubeless ready, 24h, Specialized sealed bearing thru axle hubs, 6 bolt disc, J-bend 14G stainless steel spokes, brass nipples
ZADNÍ KOLO Axis Elite Disc rim, 21mm inner width, tubeless ready, 28h, Specialized sealed bearing thru axle hub, 6 bolt disc, steel freehub body, J-bend 14G stainless steel spokes, brass nipples
VÝPLET
RÁFKY
DUŠE
MOTOR
UI/REMOTE
BATERIE
NABÍJEČKA
WIRING HARNESS
PŘEDNÍ SVĚTLO
ZADNÍ SVĚTLO
BLATNÍKY
STOJÁNEK
ZVONEK
NOSIČ
*Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
  • Cena: 64 999 Kč
  • Dostupnost: Na dotaz
  • Kód: 96220-7044
  • Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.