rám silničního kola Specialized S-Works Venge Disc 2020 satin carbon/black | Modely 2020 |Cyklo69.cz - Specialized Concept Store

rám silničního kola Specialized S-Works Venge Disc 2020 satin carbon/black

Cena: 107 999 Kč
Dostupnost: Do týdne
Kód: 77820-0449
Velikost:
Nejsme spokojeni s druhým nejrychlejším. A není spokojený ani Peter. Aero je pro nás všechno, protože víme, že aero optimalizace je to, co vás zrychlí. A tato filozofie nikdy nebyla blíže pravdě než s novým modelem Venge. Je o 8 sekund rychlejší než ViAS, je to nejvíce aero kolo na silnici a taky zhubnul o 460 gramů. Aero má nový tvar. Aero je všechno. Stejně jako ostatní kola profesionální řady, také Tarmac Pro eTAP dosahuje podobné výkonnosti jako jeho starší sourozenec S-Works, ale za velmi zajímavou cenu. Novinka od SRAMu – Force eTAP, AXS disponuje 12ti rychlostní sadou a spolehlivými brzdami a karbonová kola Roval CL 50 jemně krájí vzduch. Navrch si dosaďte řídítka a sedlovky řady S-Works, sedlo Power a máte vše připraveno na místní silniční závod nebo vaše první gran fondo.
  • Rám z karbonu FACT 11r s technologií Rider-First Engineered™ nedělá z kola Venge pouze to nejvíc aerodynamické silniční kolo, jaké jsme kdy vyrobili, ale také lehké a tuhé kolo na místech, kde je to potřeba. Každý tvar trubky, každá hrana a celkový design byl ovlivněn hodinami testování v našem větrném tunelu, CFD, 3D tisknutými prototypy a reálným testováním našimi jezdci. To vše vedlo ke stvoření toho nejrychlejšího silničního kola jaké jsme kdy vyrobili.
  • Tato vidlice je navržena v našem větrném tunelu a je vybavena špičkovou karbonovou konstrukcí S-Works FACT 11r, která řeže vzduch jako horký nůž máslem.
  • Legendární střed CeramicSpeed zajišťuje, že každý drahocenný watt se využije.
RÁM S-Works FACT 11r carbon, Rider-First Engineered™, Win Tunnel Engineered, internal electric only cable routing, OSBB, 12x142mm thru-axle, flat-mount disc
VIDLICE S-Works FACT 11r carbon, 100x12mm thru-axle, flat-mount disc
ZADNÍ TLUMIČ
KLIKY
PŘEVODNÍKY
STŘED OSBB, CeramicSpeed bearings
ŘAZENÍ
PŘESMYKAČ
PŘEHAZOVAČKA
KAZETA
ŘETĚZ
PEDÁLY
PŘEDNÍ BRZDA
ZADNÍ BRZDA
ŘÍDÍTKA
GRIPY-OMOTÁVKA
PŘEDSTAVEC Venge integrated stem, 6-degree
SEDLO
SEDLOVKA 2019 S-Works Venge aero seatpost, FACT carbon, Di2-compatible
OBJÍMKA Venge integrated two-piece wedge
PŘEDNÍ PLÁŠŤ
ZADNÍ PLÁŠŤ
PŘEDNÍ NÁBOJ
ZADNÍ NÁBOJ
PŘEDNÍ KOLO
ZADNÍ KOLO
VÝPLET
RÁFKY
DUŠE
MOTOR
DÁLKOVÉ OVLÁDÁNÍ
BATERIE
NABÍJEČKA
KABELÁŽ
PŘEDNÍ SVĚTLO
ZADNÍ SVĚTLO
BLATNÍKY
STOJÁNEK
ZVONEK
NOSIČ
*Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
  • Cena: 107 999 Kč
  • Dostupnost: Do týdne
  • Kód: 77820-0449
  • Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.