rám silničního kola Specialized S-Works Roubaix 2019 satin black/black | Modely 2019 |Cyklo69.cz - Specialized Concept Store

rám silničního kola Specialized S-Works Roubaix 2019 satin black/black

Cena: 92 999 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 74419-0254
Velikost:

Plně vybaven odpružením Future Shock, středovým složením CeramicSpeed, sedlovkou CG-R a kompletním SWAT™ boxem, rámová sada S-Works Roubaix je ideálním srdcem pro stavbu stroje, které bude ladně létat i po kostkách.

Jeden z našich nejlehčích rámů je vyroben z našeho nejlepšího karbonu FACT 11r. Oproti předchozí konstrukční generaci SL4 jsou vlastnosti rámu na jiném levelu. Trochu jsme pozměnili geometrii, ale dobrý pocit z posedu, ovládání a jízdy, který jsme si oblíbili u SL4 zůstává. A to napříč všemi velikostmi, díky konstrukci pomocí technologie Rider-First Engineered™.

Určitě se teď chcete zeptat: "a co to odpružení vepředu?". Říkáme tomu Future Shock, a zjednodušeně jet to píst uvnitř hlavové trubky se zdvihem 20mm. Future Shock jsme vyvinuli ve spolupráci s McLaren Applied Technologies a výsledkem je značné zlepšení jízdního projevu, hlavně ve vertikální poddajnosti. V kostce jsme zjistili, že zaměřením se na vertikální poddajnost, namísto předozadní flexe vidlice, můžeme zlepšit rychlost, komfort a ladnost jízdy jednou ranou. Když jsme nové Roubaix podrobili testu na modelu Rolling Efficiency od McLarenu, tak jasně výkonnostně předstihlo konkurenci.

  • Konstrukce s technologií Rider-First Engineered™ se postará o to, že každá velikost rámu má stejné vlastnosti a jízdu stejně plynulou, jak jen od kola Roubaix očekáváte. Rámová sada z karbonu FACT 11r je lehká a přitom tuhá, zatímco nový systém „pružení“ Future Shock, který je umístěn v kokpitu, vám poskytne obrovské pohodlí a kontrolu nad vaší jízdou.
  • Sedlovka S-Works CG-R z karbonu FACT má integrované elastomerové vložky, které pomáhají rozptýlit rušivé vibrace, bez nutnosti obětovat citlivost, nebo přenos energie.
  • Legendární ložiska středového složení CeramicSpeed šetří při šlapání každý watt.
RÁM S-Works FACT 11r carbon, Endurance Geometry, Rider-First Engineered™, 12x142mm thru-axle, Future Shock suspension, 20mm of travel, flat disc mounts
VIDLICE Specialized FACT carbon, 12x100mm thru-axle
ZADNÍ TLUMIČ
KLIKY
PŘEVODNÍKY
STŘED OSBB, CeramicSpeed bearings
ŘAZENÍ
PŘESMYKAČ
PŘEHAZOVAČKA
KAZETA
ŘETĚZ
PEDÁLY
PŘEDNÍ BRZDA
ZADNÍ BRZDA
ŘÍDÍTKA
GRIPY-OMOTÁVKA
PŘEDSTAVEC
SEDLO
SEDLOVKA S-Works CG-R, FACT carbon fiber, single-bolt, 27.2mm
OBJÍMKA Included w/ frame
PŘEDNÍ PLÁŠŤ
ZADNÍ PLÁŠŤ
PŘEDNÍ NÁBOJ
ZADNÍ NÁBOJ
PŘEDNÍ KOLO
ZADNÍ KOLO
VÝPLET
RÁFKY
DUŠE
MOTOR
UI/REMOTE
BATERIE
NABÍJEČKA
WIRING HARNESS
PŘEDNÍ SVĚTLO
ZADNÍ SVĚTLO
BLATNÍKY
STOJÁNEK
ZVONEK
NOSIČ
*Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
  • Cena: 92 999 Kč
  • Dostupnost: Na dotaz
  • Kód: 74419-0254
  • Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.