rám horského kola Specialized S-Works Epic HT 2018 gloss mint/black/green | Modely 2018 |Cyklo69.cz - Specialized Concept Store

rám horského kola Specialized S-Works Epic HT 2018 gloss mint/black/green

Cena: 71 499 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 77118-0004
Velikost:
Nehledě na to, jak moc máme rádi naši řadu Epic FSR, nemůžeme popřít, že hardtailová kola stále hrají významnou roli v cross country soutěžích. Tak co s tím máme dělat? Naordinovali jsme našim XC rámům dietu, vrátili jsme se zpátky k rýsovacím prknům a vytvořili jsme to nejlehčí horské kolo, jaké jsme kdy vyrobili - S-Works Epic Hardtail. Abychom toho mohli dosáhnout, museli jsme se inspirovat u silničních kol a vyrobit rám z našeho špičkového karbonu FACT 11m. Vypůjčili jsme si také konstrukční koncepci Rider-First Engineered™, kterou jsme vyvinuli pro silniční kola Tarmac. Každá trubka v rámu a každá velikostní řada je designována podle tohoto konceptu. Díky tomu jsme dosáhli optimální rovnováhy mezi hmotností, tuhostí a poddajností, takže každý rám, bez ohledu na jeho velikost, funguje přesně tak, jak jsme chtěli. Pro vyšší rychlost a stabilitu jsme geometrii rámu vylepšili tím, že jsme více položili úhel hlavové trubky, prodloužili jsme horní trubku a upravili jsme úhel sedlové vzpěry. Díky tomu je kolo velice stabilní a je až absurdně rychlé. Také jsme rozšířili rozteč zadní vidlice na 12x148 mm a vedení lanek v rámu je oddělené.
  • Abychom dosáhli optimálního mixu tuhosti, extrémně nízké hmotnosti a síly, museli jsme rám zkonstruovat z našeho karbonu FACT 12m. A když jsme ten rám zkombinovali s naší geometrií XC 29, vzniklo kolo, které Vám na závodním okruhu garantuje nekompromisní, vražednou rychlost s agilním ovládáním, ať se děje, co se děje.
  • Karbonová sedlovka S-Works FACT s lehoučkou konstrukcí a průměrem 27,2 mm zaručuje v drsných terénech skvělou vertikální poddajnost.
RÁM FACT 12m, full carbon frame w/ unique SWorks layup, XC Geometry, internal splithousing cable routing, PF30 BB, 12x148mm rear end, triangulated postmount 160mm brake TLUMIČ
VIDLICE
ZADNÍ TLUMIČ
KLIKY
PŘEVODNÍKY
STŘED
ŘAZENÍ
PŘESMYKAČ
PŘEHAZOVAČKA
KAZETA
ŘETĚZ
PEDÁLY
PŘEDNÍ BRZDA
ZADNÍ BRZDA
ŘÍDÍTKA
GRIPY
PŘEDSTAVEC
SEDLO
SEDLOVKA SWorks FACT carbon, 0mm setback, 27.2mm
OBJÍMKA Specialized Alloy 30.0mm, titanium bolt
PŘEDNÍ PLÁŠŤ
ZADNÍ PLÁŠŤ
PŘEDNÍ NÁBOJ
ZADNÍ NÁBOJ
PŘEDNÍ KOLO
ZADNÍ KOLO
VÝPLET
RÁFKY
DUŠE
MOTOR
UI/REMOTE
BATERIE
NABÍJEČKA
WIRING HARNESS
PŘEDNÍ SVĚTLO
ZADNÍ SVĚTLO
BLATNÍKY
STOJÁNEK
ZVONEK
NOSIČ
*Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
  • Cena: 71 499 Kč
  • Dostupnost: Na dotaz
  • Kód: 77118-0004
  • Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.