horské elektrokolo Specialized S-Works Levo FSR Carbon 29"" 2019 oil/carbon/silver | Elektrokola |Cyklo69.cz - Specialized Concept Store

horské elektrokolo Specialized S-Works Levo FSR Carbon 29" 2019 oil/carbon/silver

Cena: 303 999 Kč
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 95219-0102
Velikost:
Přicházíme s revoluční řadou kol Specialized Levo FSR. S-Works verze je horské elektrokolo zcela bez kompromisů a je inspirováno našimi poznatky při vývoji nového Stumpjumpera. Karbonový rám a jednoramenný design, plus 150 mm Rx-tuned zdvihu, předesignovaný motor na míru, 700 Wh baterie a mnoho dalších vylepšeních. Pojďte zdolat ještě více trailů.

Jedná se o nejlehčí celoodpružené elektrické horské kolo, které se kdy dotklo terénu. Jednoramenný design, který přináší skvělý poměr tuhost/váha. Kolo je nyní tužší a má delší spodní část, která umožňuje kolu snadněji klesat a manévrovat v technickém terénu. Dále jsme prodloužili reach (dosah) při krátkých řetězových vzpěrách, více jsme uvolnili sklon hlavy a posunuli střed více zemi. Díky technologii Flip Chip snadno nastavíte výšku středu a úhel hlavy.

Zvětšili jsme kapacitu baterie, a to až o 40%. Nyní tedy dojedete podstatně dále, než předtím. Smart Control v aplikaci Mission Control Vám dovolí přípomoc rozvrhnout plynule na celou délku plánované vyjížďky. Stav baterie a ovládání je umístěno na horní rámové trubce, tudíž je snadno dostupné.

Váhu motoru Specialized 2.1 jsme snížili díky použití hořčíku v šasi motoru, který v maximu Váš výkon zvýší až o 410%. Inženýři ve Švýcarsku strávili mnoho času, aby Vám přinesli aplikaci, která v jedné ruce s motorem, kolu dodá plnohodnotný život a zábavu. Co se týče tlumení, tak to jsme přetvořili tak, aby se kolo snadněji ovládalo. Zdvih 150mm je dostatečný pro velké dropy a skoky.

Toto Levo je také "chytré", a to díky Turbo Connect jednotce, která se ukrývá ve středu horní rámové trubky a umožňuje se ke kolu připojit přes ANT+ a Bluetooth. Především pak můžete připojit náš nový display Turbo Connect Handlebar. Aktuální verze aplikace Mission Control App má nyní více vychytávek a snadněji se používá, než kdykoliv předtím. Snadno si nastavíte úrovně přípomoci, zjistíte celkovou diagnostiku kola, nahrajete Vaše jízdy a díky novému módu Shuttle Mode vyšlápnete jakýkoliv kopec s maximální přípomocí motoru.

Samozřejmě se jedná o S-Works, tudíž kolo nabízí top specifikaci. Má karbonová zapletená kola Roval Traverse SL 29", velké 2,6" pláště Butcher, řazení SRAM XX1/X01 11-speed, vidlici FOX 36 Factory se zdvihem 150mm a karbonový rám z materiálu FACT 11m.

  • S-Works Levo má rám z karbonu FACT 11m, který dělá kolo nejen lehké, ale také tuhé a snadno ovladatelné. 29 trailová geometrie přináší nízko posazený střed, delší horní rámovou trubku a krátké řetězové vzpěry. Kinematika kola je tak perfektní. Veškeré vedení kabelů je interní, včetně vedení teleskopické sedlovky Command Post IR, baterie je plně integrována do dolní rámové trubky, zatímco minimalistický lehký motor je připevněn více bezpečně.
  • Na zakázku vyrobený motor Specialized 2.1 Rx Trail-tuned je více účinný, o 15% menší a o 11% lehčí než jeho předchůdce. Toho dělá jedním z top motorů, které se nyní na elektrokolech objevují. Má stálý výkon, plynulý chod, skvěle vyřešené pasivní chlazení a dvojitou volnoběžku. Nesmíme zapomenout ani na extra tichý chod.
  • Nová baterie Specialized M2 dosahuje kapacity až 700 Wh, což je o 40% více než baterie předchozí. Je snadno odnímatelná a perfektně zakomponovaná do dolní rámové trubky.
RÁM S-Works FACT 11m full carbon, 29 Trail Geometry, Integrated down tube battery, enclosed internal cable, Command Post routing, 148mm spacing, fully sealed cartridge bearings, 150mm of travel
VIDLICE FOX 36 Factory E-bike, GRIP2 damper, 29" Boost™, 150mm of travel
TLUMIČ FOX FLOAT Factory DPS, 210x52.5, 150mm of travel
KLIKY Praxis, full carbon ISIS, custom offset, 165mm
PŘEVODNÍKY 32T, custom steel
STŘED
ŘAZENÍ SRAM X01, single-click lever
PŘESMYKAČ
PŘEHAZOVAČKA SRAM XX1, 11-speed
KAZETA SRAM XG1199, XD, 11-speed, 10-42t
ŘETĚZ
PEDÁLY Specialized Dirt
PŘEDNÍ BRZDA SRAM Code RSC, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
ZADNÍ BRZDA SRAM Code RSC, 4-piston caliper, hydraulic disc, 200mm
ŘÍDÍTKA Specialized Trail, FACT Carbon, 6-degree upsweep, 8-degree backsweep, 27mm rise, 780mm, 31.8mm
GRIPY Specialized Sip Grip, half-waffle, S/M: regular thickness, L/XL: XL thickness
PŘEDSTAVEC Deity Copperhead, 31.8mm
SEDLO Body Geometry Phenom Expert, hollow titanium rails, carbon fiber base, 143mm
SEDLOVKA Specialized Command Post 34.9mm, 130mm of travel (Size: Small), 160mm of travel (Sizes: M/XL)
OBJÍMKA Specialized Ti-bolt-type, alloy, 38.6mm
PŘEDNÍ PLÁŠŤ Butcher, GRID casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.6"
ZADNÍ PLÁŠŤ Butcher, GRID casing, GRIPTON® compound, 2Bliss Ready, 29x2.6"
PŘEDNÍ NÁBOJ Roval Traverse SL, sealed cartridge bearings, 15mm thru-axle, 110mm spacing, 28h
ZADNÍ NÁBOJ Roval Traverse SL, DT Swiss Star Ratchet, 54t engagement, SRAM XD driver body, 12mm thru-axle, 148mm spacing, 28h
PŘEDNÍ KOLO
ZADNÍ KOLO
VÝPLET DT Competition Race
RÁFKYRoval Traverse SL, hookless carbon, tubeless ready
DUŠE Standard, Presta valve
MOTOR Specialized 2.1, custom Rx Trail-tuned motor, 250W nominal
UI/REMOTE Specialized TCU, 10-LED state of charge, 3-LED Ride Mode display, ANT+/Bluetooth®, handlebar remote with walk-assist
BATERIE Turbo M2-700, fully integrated w/ rock guard, 700 Wh
NABÍJEČKA Custom charger, 42V4A w/ Rosenberger plug
WIRING HARNESS Custom Specialized wiring harness
ZADNÍ SVĚTLO
PŘEDNÍ SVĚTLO
BLATNÍKY
STOJÁNEK
ZVONEK
NOSIČ
*Specifikace se mohou změnit bez předchozího upozornění.
  • Cena: 303 999 Kč
  • Dostupnost: Na dotaz
  • Kód: 95219-0102
  • Tento web využívá cookies. Jeho používáním s tím vyjadřujete souhlas. Více o informací cookies. Souhlasím.