cyklokrosové kolo Specialized Crux E5 2018 gloss black/hyper/white

Cena: 39 999 CZK
Dostupnost: Na dotaz
Kód: 91417-7149
Velikost:
Nezáleží na tom, jestli jedete cyklokrosový závod anebo se řítíte po štěrkové cestě, naše kolo CruX E5 Vám dá fantastický výkon a nezpochybnitelnou hodnotu. Základem kola je odolný rám ze slitiny E5 Premium Aluminum a vidlice z karbonu FACT, což jsou součásti stejně lehké, jako jsou silné a ovladatelné. V otázce výbavy jsme zvolili přístup zaměřený na výkon a vyhýbali jsme se všem zbytečnostem. Použili jsme směs komponentů Shimano, Praxis a Tektro, takže až se dostanete na drsný terén, budete moci těžit z designu zaměřeného na odolnost. Díky tomuto přístupu najdete na kole bezúdržbové mechanické brzdy a pro jejich schopnost zvládat veškeré klimatické podmínky i speciálně vybrané pláště Tracer Sport. Takže začněte trénovat přeskakování bariér, protože tohle kolo bude připraveno vyrazit hned, jakmile budete připraveni i Vy.
  • Rám byl zkonstruován z naší slitiny E5 Premium Aluminium, protože jsme chtěli získat pevný, lehký a ovladatelný rám postavený tak, aby vydržel vysoce náročné cyklokrosové podmínky. Také zjistíte, že profily rámu jsou modelovány tak, aby nošení na rameni byla hračka, zatímco semi-kompaktní geometrie zajišťuje předvídatelné ovládání a výbušné zrychlení i za těch absolutně nejhorších podmínek.
  • Vidlice z karbonu FACT byla zkonstruována pro lepší řízení a ovladatelnost i v těch nejtěsnějších zatáčkách a pomáhá maximálně využívat práci cyklisty v podmínkách cyklokrosové jízdy.
  • Pláště Tracer Sport mají rychlý vzorek pro veškeré typy cyklokrosových tratí a závodů. Tento vzorek je vhodný na všechny povrchy, protože má centrální řadu výstupků zajišťujících dostatečnou trakci a boční drážkování, které se přizpůsobí tvrdému i nezpevněnému povrchu. Pláště jsou lehké a díky tomu je snadné zrychlit.
RÁM Specialized E5 Premium Aluminum, 142mm thru-axle, fully-manipulated tubing, semi-compact race design, shaped top tube, 1-3/8" lower bearing, internal cable routing, integrated headset, OSBB
ZADNÍ TLUMIČ-
VIDLICE CruX carbon disc, thru-axle, QR
HLAVOVÉ SLOŽENÍ-
PŘEDSTAVEC Specialized, 3D forged alloy, 4-bolt, 7-degree rise
ŘÍDÍTKA Specialized Shallow Drop, alloy, 125mm drop, 70mm short-reach
GRIPY/OMOTÁVKY Specialized CX Pro Gel
BRZDA-
PŘEDNÍ BRZDA Tektro Spyre, mechanical disc
ZADNÍ BRZDA Tektro Spyre, mechanical disc, dual pivot
BRZDOVÉ PÁKY-
PŘESMYKAČ Shimano Tiagra, braze-on
PŘEHAZOVAČKA Shimano Tiagra, long cage, 10-speed
ŘAZENÍ Shimano Tiagra STI, 10-speed
KAZETA Shimano Tiagra, 10-speed, 11-32t
ŘETĚZ KMC X10, 10-speed w/reusable MissingLink
KLIKY Praxis Alba 2D
PŘEVODNÍKY 46/36T
STŘED Praxis OSBB
PEDÁLY-
RÁFKY-
PŘEDNÍ KOLO Axis Sport Disc, QR
ZADNÍ KOLO Axis Sport Disc, QR
PŘEDNÍ NÁBOJ-
ZADNÍ NÁBOJ-
VÝPLET-
PŘEDNÍ PLÁŠŤ Tracer Sport, 700x33mm, 60TPI, wire bead
ZADNÍ PLÁŠŤ Tracer Sport, 700x33mm, 60TPI, wire bead
DUŠE 700x28/38mm, 48mm Presta valve
SEDLO Body Geometry Toupé Sport, steel rails, 143mm
SEDLOVKA Alloy, 12.5mm offset, 2-bolt clamp, 27.2mm
OBJÍMKA Alloy, 31.8mm
POZNÁMKY-
SWAT-
  • Cena: 39 999 CZK
  • Dostupnost: Na dotaz
  • Kód: 91417-7149